Warsztaty dla kobiet

Cała jesteś Piękna, Przyjaciółko moja!

Brenna, 7 - 9 października 2022 r.

Piękno zapisane jest w każdej z nas, odkrywanie go jest wielką radością, lecz czasem bywa ogromnym wyzwaniem. Cała jesteś Piękna to warsztaty dla kobiet, które pragną w kobiecym gronie celebrować swoje piękno, ale także dla tych, które zwątpiły w siebie, mają trudności z samoakceptacją lub po prostu chcą przyjrzeć się sobie właśnie teraz i odkryć piękno, które przykryła codzienność.

Piękno to doświadczenie, które może być udziałem każdej z nas, aby je dostrzec potrzeba uważności, czułości i odwagi, aby nim żyć potrzeba wdzięczności. W trakcie warsztatu połączymy dwie perspektywy - duchową i psychologiczną - jedna pomoże nam odkryć Dawcę Piękna, a druga wesprze nas w przyjmowaniu tego daru. Zaczerpniemy więc ze źródła Słowa Bożego poprzez medytację i celebrację piękna Eucharystii oraz zaproponujemy różne sposoby na to, jak przyjmować, akceptować i cieszyć się całą sobą (ciało, emocje, myśli, duchowość). Będziemy odkrywać również, jak rozwijać piękno w sobie, aby wspierało nasze relacje z tymi, na których najbardziej nam zależy. Cała jesteś Piękna to zaproszenie dla Ciebie, Przyjaciółko moja!

ZAPYTAJ SIEBIE: czego potrzebujesz?

  • Czego potrzebuje dziś Twoje ciało?
  • Co ostatnio dałaś tylko sobie, co sprawiło Ci radość?
  • Kiedy ostatnio pozwoliłaś sobie na komplement? Pomyślałaś o sobie cała jestem piękna?
  • Kiedy pozwoliłaś sobie w wyjątkowym miejscu zakosztować wspierającej obecności innych kobiet i mężczyzn?
  • Kiedy ostatnio zachwyciłaś się pięknem lasu, widokiem gwieździstego nieba lub płonącego ogniska?
  • Kiedy tańczyłaś lub poruszyłaś ciałem z radością?
  • Czy w każdej sytuacji pozwalasz sobie doświadczać akceptującej obecności Ojca?

PROWADZĄCA: Magdalena Adler

Jestem psycholożką, psychoterapeutką i autorką kilku kursów rozwojowych dla narzeczonych, małżonków i rodziców. Od 2004 roku wspieram rodziców, nauczycieli i wychowawców w budowaniu relacji opartych na szacunku, empatii i bliskości. W swojej pracy szukam wspólnych przestrzeni dla rozwoju człowieka w obszarze psychicznym i duchowym. Jestem głęboko przekonana, że wsłuchując się w głos naszych potrzeb i pragnień odkrywamy Boży plan na nasze życie. Pasjonuję się tym jak wiedza i narzędzia z obszaru psychologii wzbogacają świat duchowy, czyniąc go autentycznym - bliskim codzienności.

Jestem autorką kursów: „Przed nami małżeństwo”, „Wierni”, „Droga macierzyństwa - wypełnij ją światłem”, "Dom rodzinny - błogosławieństwo, czy przekleństwo", "O komunikacji, która zbliża."

Zapisz się!

Koszt: 350zł.
W cenie: udział w warsztatach, nocleg w Ośrodku Spotkań i Formacji w Brennej oraz pełne wyżywienie.

Wypełnij formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny Familiaris Consortio, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w procesie rekrutacji i uczestnictwa. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny Familiaris Consortio z siedzibą w Piekarach Śląskich, ul Gimnazjalna 24. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany przeze mnie w procesie rejestracji adres e-mail informacji o wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny Familiaris Consortio oraz Przed Nami Małżeństwo.

Organizatorzy:

Bądźmy w kontakcie:

Facebook
Wykonanie: PixelCaffe